Cheap Pda Mobile Phone 1d 2d Wireless Data Collector Barcode Scanner With Display Screen
Loading pool progress...
5 sold
Price tiers
Swipe โ
US$56
2โ99
US$52.50
100โ499
US$50
500โ999
US$48.80
1,000+
021005001,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 100
Lead Time (Days)
12
Operating System
oem
Processor Type
our own
Memory Capacity
โค 16MB
Style
Handheld Computer
Software Development Kit (Sdk)
Yes
Private Mold
Yes
Products Status
Stock
Place Of Origin
Guangdong, China
Screen Size
2.2 inch
Model Number
DC-2D04
Brand Name
chixian
Weight
0.4kg
Keyboard
23-key high quality silicone keyboard
Screen Resolution
176*220TFT color LCD screen
Battery
Built-in 1400MAH rechargeable lithium polymer battery
Display
2.2 inch TFT color LCD screen
Flash
16MB, Store more than 200,000 data
Cpu
32-blt high-speed ARM series CPU
Function
Barcode reading, Collection , Inventory, Export, Date edit
Dimensions
228*89*158mm / 9*3.5*6.2 inches
Weight
367g
Product Name
PDA Handheld Barcode Scanner
| Quantity (Pieces) | 1 - 100 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 12 |
| Operating System | oem |
| Processor Type | our own |
| Memory Capacity | โค 16MB |
| Style | Handheld Computer |
| Software Development Kit (Sdk) | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Products Status | Stock |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Screen Size | 2.2 inch |
| Model Number | DC-2D04 |
| Brand Name | chixian |
|---|---|
| Weight | 0.4kg |
| Keyboard | 23-key high quality silicone keyboard |
| Screen Resolution | 176*220TFT color LCD screen |
| Battery | Built-in 1400MAH rechargeable lithium polymer battery |
| Display | 2.2 inch TFT color LCD screen |
| Flash | 16MB, Store more than 200,000 data |
| Cpu | 32-blt high-speed ARM series CPU |
| Function | Barcode reading, Collection , Inventory, Export, Date edit |
| Dimensions | 228*89*158mm / 9*3.5*6.2 inches |
| Weight | 367g |
| Product Name | PDA Handheld Barcode Scanner |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 23X9X16 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Shenzhen Chixian Technology Co., Ltd
