A+ Mb Star C4 Star Diagnosis C4 Sd Connect C4 Multiplexer Car Diagnostic Tool Obd2 Scanner For Car Diagnostic Tool For Benz
Key attributes
| Universal | Universal |
|---|---|
| Quantity (Pieces) | 1 - 1 |
| Lead Time (Days) | 6 |
| For Vehicle Brand | Mercedes-Benz |
| Car Fitment | Universal |
| Specification | Other |
| Support Language | English, French Republic, German, Japanese, Russian, Spanish |
| Operating System | Not Applicable |
| Communication Interface | OBD |
| Combination | SDK |
| Voltage | 12 V |
| Type | Engine Analyzer |
| Display Type | LCD |
|---|---|
| Item Type | car diagnostic tool |
| Color | Red |
| Warranty | 12 Months |
| Power | 1WNo Power Need |
| Connectivity | Other |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Applicable Models | car commercial vehicles |
| Brand Name | Hellper |
| Model Number | C4 PLUS |
| Make | eOUTIL |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 40X30X40 cm |
| Single Gross Weight | 20.000 kg |
Protections
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
