Flash Stamp Maker Factory Ready To Ship Automatic 110v 120v Rubber Foam Flash Stamp Making Machine
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$80
1โ4
US$75
5โ9
US$70
10+
01510
End
Key attributes
Material
Metal
Use
rubber stamp making machine
Place Of Origin
Anhui, China
Type
Flash Stamp Making Machine
Model Number
flash stamp machine-202
Brand Name
YENSEAL
Product Name
flash stamp making machine
Key Words
rubber flash stamp making machine
Application
name stamp maker flash stamp machine
Logo
custom logo label
Size
410*180*165mm
Working Area
70*110mm
Moq
1 piece
Package
customized
Certificate
CE, CPC, CFR
| Material | Metal |
|---|---|
| Use | rubber stamp making machine |
| Place Of Origin | Anhui, China |
| Type | Flash Stamp Making Machine |
| Model Number | flash stamp machine-202 |
| Brand Name | YENSEAL |
| Product Name | flash stamp making machine |
| Key Words | rubber flash stamp making machine |
| Application | name stamp maker flash stamp machine |
|---|---|
| Logo | custom logo label |
| Size | 410*180*165mm |
| Working Area | 70*110mm |
| Moq | 1 piece |
| Package | customized |
| Certificate | CE, CPC, CFR |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 54X32X32 cm |
| Single Gross Weight | 12.000 kg |
Protections
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
Supplier
Tianchang Woheng Trading Co., Ltd.
