Niimbot 2023 New B1 Label Maker 2 Inch Cheap Shop Cable Sticker Label Printer Machine
Loading pool progress...
5.0 (10 reviews) โข 109 sold
Price tiers
Swipe โ
US$18.13
1โ89
US$17.54
90โ209
US$16.56
210+
0190210
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 50
Lead Time (Days)
15
Application
Label Maker
Max Paper Size
50mm
Interface Type
Usb
Max. Resolution
203dpi
Warranty(Year)
1-Year
Software Development Kit (Sdk)
No
After-Sales Service
Call Center and on-line Technical Support
Private Mold
Yes
Products Status
Stock
Place Of Origin
Anhui, China
Brand Name
Niimbot
Black Print Speed
30-60mm/s
Color Print Speed
null
Printing Method
Thermal Printing
Color
black color
Application
department store
Paper Width
20-50mm
Weight
0.55kg
Dimensions
15.6X12.3X8.3 cm (W*D*H)
Certification
FCC, ce, RoHS
| Quantity (Pieces) | 1 - 50 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Application | Label Maker |
| Max Paper Size | 50mm |
| Interface Type | Usb |
| Max. Resolution | 203dpi |
| Warranty(Year) | 1-Year |
| Software Development Kit (Sdk) | No |
| After-Sales Service | Call Center and on-line Technical Support |
| Private Mold | Yes |
| Products Status | Stock |
| Place Of Origin | Anhui, China |
|---|---|
| Brand Name | Niimbot |
| Black Print Speed | 30-60mm/s |
| Color Print Speed | null |
| Printing Method | Thermal Printing |
| Color | black color |
| Application | department store |
| Paper Width | 20-50mm |
| Weight | 0.55kg |
| Dimensions | 15.6X12.3X8.3 cm (W*D*H) |
| Certification | FCC, ce, RoHS |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 18X14X10 cm |
| Single Gross Weight | 1.000 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
๐ญ
Nanjing Yiqianmengzhen Technology Co., Ltd.
