Handheld Cheap Price Label Maker 15mm Portable Bluetoothh Mini Label Machine Small Label Printer P15 For Home Storage Office Use
Loading pool progress...
142 sold
Price tiers
Swipe โ
US$1.80-11.50
1
US$1.80-11.50
50โ12
0150
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 50
Lead Time (Days)
7
Application
Label Maker
Max Paper Size
15mm
Interface Type
Bluetooth
Max. Resolution
203dpi
Warranty(Year)
1-Year
Software Development Kit (Sdk)
Yes
After-Sales Service
Onsite Training and Inspection
Private Mold
Yes
Products Status
Stock
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
Holyhah
Black Print Speed
152mm/s
Color Print Speed
None
Type
P15 Thermal Label Printer
Certicification
CE,FCC,RoHS
| Quantity (Pieces) | 1 - 50 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Application | Label Maker |
| Max Paper Size | 15mm |
| Interface Type | Bluetooth |
| Max. Resolution | 203dpi |
| Warranty(Year) | 1-Year |
| Software Development Kit (Sdk) | Yes |
| After-Sales Service | Onsite Training and Inspection |
| Private Mold | Yes |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Holyhah |
| Black Print Speed | 152mm/s |
| Color Print Speed | None |
| Type | P15 Thermal Label Printer |
| Certicification | CE,FCC,RoHS |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 12X8X5 cm |
| Single Gross Weight | 0.400 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Guangzhou Holyhah Intelligent Technology Co., Ltd.
