Latest Top Selling School Office Kawaii Stationery 2025 New Fashion 8 Digits Display Colored Plastic Calculator Cute Ruler
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.69
20โ199
US$1.57
200โ499
US$1.46
500โ1,999
US$1.37
2,000+
0202005002,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
15
Material
Plastic
Power Source
Battery
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Zhejiang, China
Applicable Battery Type
Coin Batteries
Model Number
Calculator001
Brand Name
YAONING
Max. Digits
8
Usage
Alarm
Product Name
calculator cute
Size
15*5cm
Weight
70g
Color
Multiple Colors
Moq
20pcs/design
Packing
1 piece/card
Delivery Time
Within 8-10 Work Days
Function
General Purpose Calulator
Digits
8 Digits Display
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Applicable Battery Type | Coin Batteries |
| Model Number | Calculator001 |
| Brand Name | YAONING |
| Max. Digits | 8 |
| Usage | Alarm |
|---|---|
| Product Name | calculator cute |
| Size | 15*5cm |
| Weight | 70g |
| Color | Multiple Colors |
| Moq | 20pcs/design |
| Packing | 1 piece/card |
| Delivery Time | Within 8-10 Work Days |
| Function | General Purpose Calulator |
| Digits | 8 Digits Display |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 15X5X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.070 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Yiwu Yaoning International Trade Co., Ltd.
