School Calculator Top Level 8 Digit Mini Clip Cover Protective Electronic Digit Calculator All Plastic
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.90
400โ3,999
US$0.88
4,000โ19,999
US$0.86
20,000+
04004,00020,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 400
Lead Time (Days)
3
Material
Plastic
Power Source
Solar
Style
Scientific
Place Of Origin
Guangdong, China
Applicable Battery Type
Dual Power Supply
Model Number
NY991ES
Brand Name
NEWYES
Color
Black
Max. Digits
16
Size
6.5 inch
Usage
Mini Calculator with Notepad
Product Name
Electronic Scientific Calculator
Power
Battery+Solar
Packing
Color Box
Usage
Used
Digits
8 Digits Display
Logo
Accept Customized Logo
Function
General Purpose Calulator
Size
80*155mm
| Quantity (Pieces) | 1 - 400 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 3 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Solar |
| Style | Scientific |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Applicable Battery Type | Dual Power Supply |
| Model Number | NY991ES |
| Brand Name | NEWYES |
| Color | Black |
| Max. Digits | 16 |
| Size | 6.5 inch |
|---|---|
| Usage | Mini Calculator with Notepad |
| Product Name | Electronic Scientific Calculator |
| Power | Battery+Solar |
| Packing | Color Box |
| Usage | Used |
| Digits | 8 Digits Display |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Function | General Purpose Calulator |
| Size | 80*155mm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 20X12X8 cm |
| Single Gross Weight | 0.600 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
๐ญ
Guangzhou Tianhe Tangxia Jimi Stationery Trading Firm
