Battery Power Supplier Multi-color 12-digit Official Calculator With Stable Phone Stand And Storage Function
Loading pool progress...
300 sold
Price tiers
Swipe โ
US$2.15
80โ3,599
US$2.06
3,600โ9,999
US$1.92
10,000+
0803,60010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 80
Lead Time (Days)
7
Material
Plastic
Power Source
Battery
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Guangdong, China
Applicable Battery Type
AAA Battery
Model Number
JN-535
Brand Name
JUNNO
Max. Digits
12
Usage
calculate
Product Name
Calculator
Digits
12
Colour
as picture
Weight
177g
Feature
Big LCD Display
Function
12-digit Function
| Quantity (Pieces) | 1 - 80 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Applicable Battery Type | AAA Battery |
| Model Number | JN-535 |
| Brand Name | JUNNO |
| Max. Digits | 12 |
|---|---|
| Usage | calculate |
| Product Name | Calculator |
| Digits | 12 |
| Colour | as picture |
| Weight | 177g |
| Feature | Big LCD Display |
| Function | 12-digit Function |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 11X3.5X17 cm |
| Single Gross Weight | 0.250 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Guangdong Shunde Zuncheng Electronic Technology Ltd., Company.
