Lcd Display Big Size Office Calculators Large Display Sunway Power Supplier Professional 12 Digits Calculator
Loading pool progress...
10 sold
Price tiers
Swipe โ
US$2.60
60โ479
US$2.50
480โ1,999
US$2.45
2,000+
0604802,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 60
Lead Time (Days)
10
Material
Plastic
Power Source
Solar
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Guangdong, China
Applicable Battery Type
AAA Battery
Model Number
jn-8200v
Brand Name
jn-8200v
Max. Digits
12
Usage
calculate
Digits
12
Logo
OEM Logo
Power
Solar + AAA Battery
Weight
0.268kg
Packing
Paper Box
Feature
Calculator 12-digit Display
Product Name
Desktop Calculator
| Quantity (Pieces) | 1 - 60 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 10 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Solar |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Applicable Battery Type | AAA Battery |
| Model Number | jn-8200v |
| Brand Name | jn-8200v |
| Max. Digits | 12 |
|---|---|
| Usage | calculate |
| Digits | 12 |
| Logo | OEM Logo |
| Power | Solar + AAA Battery |
| Weight | 0.268kg |
| Packing | Paper Box |
| Feature | Calculator 12-digit Display |
| Product Name | Desktop Calculator |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 17X4X17 cm |
| Single Gross Weight | 0.450 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Guangdong Shunde Zuncheng Electronic Technology Ltd., Company.
