Wholesale Promotional School Exam Functions Plastic Scientific Calculator
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$3.80
100โ999
US$3.60
1,000โ2,999
US$3.50
3,000โ9,999
US$3.40
10,000+
01001,0003,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
7
Material
Plastic
Power Source
Solar
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Zhejiang, China
Applicable Battery Type
Dual Power Supply
Model Number
SY-26
Brand Name
shuyao
Max. Digits
12
Usage
Calendar
Product Name
Function calculator
Size
12.7*7.5*1.8
Color
pink & blue
Moq
100pcs
Weight
12g
Shape
Rectangular
Logo
Customized Logo
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Solar |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Applicable Battery Type | Dual Power Supply |
| Model Number | SY-26 |
| Brand Name | shuyao |
| Max. Digits | 12 |
|---|---|
| Usage | Calendar |
| Product Name | Function calculator |
| Size | 12.7*7.5*1.8 |
| Color | pink & blue |
| Moq | 100pcs |
| Weight | 12g |
| Shape | Rectangular |
| Logo | Customized Logo |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 12.7X7.5X1.8 cm |
| Single Gross Weight | 0.012 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Tonglu Shuyao Gifts Co., Ltd.
