New Hot Selling Mini Graphical Calculator Portable Button Folding Scientific Calculator With Writing Tablet Board
Key attributes
| Quantity (Pieces) | 1 - 2000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 5 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery |
| Style | Scientific |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Applicable Battery Type | Dual Power Supply |
| Model Number | BV-CH14 |
| Brand Name | Bonvan |
| Color | Black |
| Max. Digits | 12 |
| Usage | calculator |
|---|---|
| Product Name | scientific calculators |
| Weight | 0.26kg |
| Product Size | 24cm * 16cm * 11cm |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Packing | Opp Bag+white Box |
| Digits | 12-digit Screen Display |
| Keyword | scientific calculators |
| Delivery Time | 5-30days |
| Color | pink,blue,black |
| Moq | 100pcs |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 18X15X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
