Mini 10-digit Electronic Calculator Fashionable Cute Abs Stationery For Office Powered By Battery Advanced Gradient Colors
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$2.12
10โ99
US$1.60
100โ499
US$1.50
500+
010100500
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 10
Lead Time (Days)
7
Material
ABS
Power Source
Battery
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Fujian, China
Applicable Battery Type
AAA Battery
Model Number
W-111
Brand Name
HY
Max. Digits
10
Usage
count
Model
W-111
Product Size
9.3*2.8*14.9cm
Product Weight
107g
Packing
White box
Qty
100pcs
Cartoon Size
43*32.5*42cm
G.W./N.W.
14.5/12kg
Battery
AAA*1(not included)
Certificate
CE
| Quantity (Pieces) | 1 - 10 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | ABS |
| Power Source | Battery |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Fujian, China |
| Applicable Battery Type | AAA Battery |
| Model Number | W-111 |
| Brand Name | HY |
| Max. Digits | 10 |
| Usage | count |
|---|---|
| Model | W-111 |
| Product Size | 9.3*2.8*14.9cm |
| Product Weight | 107g |
| Packing | White box |
| Qty | 100pcs |
| Cartoon Size | 43*32.5*42cm |
| G.W./N.W. | 14.5/12kg |
| Battery | AAA*1(not included) |
| Certificate | CE |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 9.6X3X15.5 cm |
| Single Gross Weight | 0.120 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Putian Huayang Electronic Co., Ltd.
