12-digit Mute High Color Value Desktop Office Calculator Cute Cartoon Modeling Financial Calculator For School And Students
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$2.10
100โ999
US$2
1,000โ1,999
US$1.90
2,000+
01001,0002,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 200
Lead Time (Days)
15
Material
ABS
Power Source
Battery
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Zhejiang, China
Applicable Battery Type
Button battery
Max. Digits
12
Usage
Calculator
Product Name
Electronic Scientific Calculator
Color
Multi-colors
Digits
12 Digitis
Packing
Color Box
Size
13*10.5CM
Weight
180g
| Quantity (Pieces) | 1 - 200 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Material | ABS |
| Power Source | Battery |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Applicable Battery Type | Button battery |
| Max. Digits | 12 |
| Usage | Calculator |
|---|---|
| Product Name | Electronic Scientific Calculator |
| Color | Multi-colors |
| Digits | 12 Digitis |
| Packing | Color Box |
| Size | 13*10.5CM |
| Weight | 180g |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 15X12X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Ningbo East Wonder Import And Export Company Limited
