Hot Sale 10cm Mini Solar Multifunction Calculator With Straight Ruler For School And Office Use
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.40
500โ2,999
US$0.38
3,000โ9,999
US$0.34
10,000+
05003,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
7
Material
Plastic+Metal
Power Source
Solar
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Zhejiang, China
Applicable Battery Type
AAA Battery
Model Number
QM250731
Brand Name
Jia Qi
Color
Blue, Black, Red, White, Yellow
Max. Digits
8
Size
13.3*4.5
Usage
Calendar
Material
PMMA/ABS
Product Size
13.3*4.5*0.9 cm
Logo
Customized logo
Feature
Eco-friendly
Function
General Purpose Calulator
Oem
Accept
Packing
1 pcs per opp bag
Package
1000 pcs per carton
Carton Size
37*39*28 cm
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Plastic+Metal |
| Power Source | Solar |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Applicable Battery Type | AAA Battery |
| Model Number | QM250731 |
| Brand Name | Jia Qi |
| Color | Blue, Black, Red, White, Yellow |
| Max. Digits | 8 |
| Size | 13.3*4.5 |
|---|---|
| Usage | Calendar |
| Material | PMMA/ABS |
| Product Size | 13.3*4.5*0.9 cm |
| Logo | Customized logo |
| Feature | Eco-friendly |
| Function | General Purpose Calulator |
| Oem | Accept |
| Packing | 1 pcs per opp bag |
| Package | 1000 pcs per carton |
| Carton Size | 37*39*28 cm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 13X4.4X2 cm |
| Single Gross Weight | 0.020 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Ningbo Jiaqi Import And Export Trading Co., Ltd.
