12 Digits Solar And Electric Black Style Multiple Functions Scientific Calculator
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.49
72
072
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1200
Lead Time (Days)
7
Material
Plastic
Power Source
Battery
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Zhejiang, China
Applicable Battery Type
Dual Power Supply
Max. Digits
12
Usage
Small scientific calculator
Product Name
Black Style Multiple Functions Scientific Calculator
Color
Black
Material
ABS Plastic
Logo
Accept Customized Logo
Size
150x120x25mm
Digits
12-digit Screen Display
Power
Battery+Solar
Packing
1pc/opp Bag+color Box
Usage
Used
| Quantity (Pieces) | 1 - 1200 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Applicable Battery Type | Dual Power Supply |
| Max. Digits | 12 |
| Usage | Small scientific calculator |
| Product Name | Black Style Multiple Functions Scientific Calculator |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | ABS Plastic |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Size | 150x120x25mm |
| Digits | 12-digit Screen Display |
| Power | Battery+Solar |
| Packing | 1pc/opp Bag+color Box |
| Usage | Used |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 61X33X52 cm |
| Single Gross Weight | 8.500 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Yiwu Sayoo Import And Export Co., Ltd.
