Foshan Huisen Plastic Acrylic Luxury Office General Purpose Purple Calculator
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$25
1โ499
US$4.50
500โ4,999
US$3.99
5,000+
015005,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 100
Lead Time (Days)
5
Material
Plastic
Power Source
Battery
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Guangdong, China
Applicable Battery Type
Coin Batteries
Model Number
HS-004
Brand Name
Huisen
Max. Digits
12
Usage
Calculate
Style
Luxury
Material
Plastic acrylic
Measurement
145*110*10cm, customized is available
Color
Purple
Weight
0.3kg/set
Shape
Rectangle
Service
24 hours online, outstanding aftersale service
Occasion
Office, school, counter, stores, bank, etc
Certificate
ROHS, CE, BSCI, testing report as your request
Experience
15 years manufacturing and exporting experience
| Quantity (Pieces) | 1 - 100 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 5 |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Applicable Battery Type | Coin Batteries |
| Model Number | HS-004 |
| Brand Name | Huisen |
| Max. Digits | 12 |
| Usage | Calculate |
| Style | Luxury |
|---|---|
| Material | Plastic acrylic |
| Measurement | 145*110*10cm, customized is available |
| Color | Purple |
| Weight | 0.3kg/set |
| Shape | Rectangle |
| Service | 24 hours online, outstanding aftersale service |
| Occasion | Office, school, counter, stores, bank, etc |
| Certificate | ROHS, CE, BSCI, testing report as your request |
| Experience | 15 years manufacturing and exporting experience |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 25X18X8 cm |
| Single Gross Weight | 1.120 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Foshan City Nanhai Huisen Plexiglass Crafts Co., Ltd.
