Notebook With Calculator And A Pen Notepad Promotional Gift Custom Logo Private Label New Fancy Design New Technology Calculator
Loading pool progress...
1,507 sold
Price tiers
Swipe โ
US$1.80
2โ99
US$1.50
100โ999
US$1.40
1,000โ999,999
US$0.94
1,000,000+
021001,0001,000,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 2
Lead Time (Days)
10
Material
Kraft
Power Source
Solar
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Guangdong, China
Applicable Battery Type
solar power
Model Number
V-B917
Brand Name
DGWeway
Max. Digits
8
Usage
calculating
Product Size
18*14*1.5cm
Key Feature
LCD 8 digits display
Color
Black, blue and red
Page
70 sheets
| Quantity (Pieces) | 1 - 2 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 10 |
| Material | Kraft |
| Power Source | Solar |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Applicable Battery Type | solar power |
| Model Number | V-B917 |
| Brand Name | DGWeway |
|---|---|
| Max. Digits | 8 |
| Usage | calculating |
| Product Size | 18*14*1.5cm |
| Key Feature | LCD 8 digits display |
| Color | Black, blue and red |
| Page | 70 sheets |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 20X15X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.280 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Dongguan Weway Electronic Technology Co., Ltd.
