Notebook With Calculate Notepad Promotional Gift Custom Logo Private Label Diary Design New Technology Calculator
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$3
2โ99
US$2
100โ999
US$1.80
1,000โ999,999
US$1.50
1,000,000+
021001,0001,000,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 2
Lead Time (Days)
10
Material
Kraft
Power Source
Solar
Style
General Purpose Calculator
Place Of Origin
Guangdong, China
Applicable Battery Type
solar power
Model Number
V-B924
Brand Name
DGWeway
Max. Digits
8
Usage
calculating
Product Size
18*14*1.5cm
Key Feature
LCD 8 digits display
Color
Pink, Blue
Page
70 sheets
| Quantity (Pieces) | 1 - 2 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 10 |
| Material | Kraft |
| Power Source | Solar |
| Style | General Purpose Calculator |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Applicable Battery Type | solar power |
| Model Number | V-B924 |
| Brand Name | DGWeway |
|---|---|
| Max. Digits | 8 |
| Usage | calculating |
| Product Size | 18*14*1.5cm |
| Key Feature | LCD 8 digits display |
| Color | Pink, Blue |
| Page | 70 sheets |
Packaging and delivery
| Packaging Details | each unit into a opp bag 50 pcs in a carton. carton size: 32*26*40CM N.W./G.W.: 14.5/13.5kgs |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 19X15X2 cm |
| Single Gross Weight | 0.250 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Dongguan Weway Electronic Technology Co., Ltd.
