New Design Baby Toddler Kids Toilet Training Chair Potty
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe β
US$2.60
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Material
PP+TPR
Gender
All
Model No.
HS-B136
Color
Blue,Green
Carton Size
30*38*74cm/10PCS
Description
High Back Toddler Potty
Meas
30X38X74cm/10PCS
Cbm
0.084
G.W./N.W.
7/6.2kgs
Age Range
Baby Kids 3-6years Old
Key
Baby Potty Chair
Transport Package
1PC/Bag, 10PCS/CTN
Specification
36x27x28cm
Trademark
customized
Origin
China
Production Capacity
500000PCS/Month
Package Size
0.00cm * 0.00cm * 0.00cm
Package Gross Weight
0.000kg
Product Name:
High Back Toddler Potty
Material:
PP+TPR
Weight
620g
Color:
blue,green
Size (Cm):
36x27x28cm
Application:
bathroom
Oem&Odm:
Welcomed
| Customization | Available |
|---|---|
| Material | PP+TPR |
| Gender | All |
| Model No. | HS-B136 |
| Color | Blue,Green |
| Carton Size | 30*38*74cm/10PCS |
| Description | High Back Toddler Potty |
| Meas | 30X38X74cm/10PCS |
| Cbm | 0.084 |
| G.W./N.W. | 7/6.2kgs |
| Age Range | Baby Kids 3-6years Old |
| Key | Baby Potty Chair |
| Transport Package | 1PC/Bag, 10PCS/CTN |
| Specification | 36x27x28cm |
|---|---|
| Trademark | customized |
| Origin | China |
| Production Capacity | 500000PCS/Month |
| Package Size | 0.00cm * 0.00cm * 0.00cm |
| Package Gross Weight | 0.000kg |
| Product Name: | High Back Toddler Potty |
| Material: | PP+TPR |
| Weight | 620g |
| Color: | blue,green |
| Size (Cm): | 36x27x28cm |
| Application: | bathroom |
| Oem&Odm: | Welcomed |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
π
Taizhou Xinhaosheng Plastic Industry Co., Ltd.
