Thermoforming Pet Furniture Recycled Pet Felt Cat House Travel Pet Products with Blanket
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$16.00
100+
0100
End
Key attributes
Style
House
Material
Recyclable Pet Felt
Suitable For
Cat
Model No.
CW-006
Size
D46*H12cm
Color
Grey, Blue, Green, Red and So on
Feature
Eco-Friendly
Season
All Seasons
Customized
Customized
Brand
Customized Supported
Moq
100PCS
Oem/Odm
Highly Welcomed
Transport Package
Carton
Specification
65*50*55cm/10PCS/CTN
Trademark
Kedong
Origin
China
Production Capacity
200000PCS/Year
Package Size
0.00cm * 0.00cm * 0.00cm
Package Gross Weight
0.000kg
Item Name
Felt Storage Basket / Felt Storage Bin
L*W*H (Cm)
D46*H12cm, Perfect size for organization.We can also customize size as your requirement.
N.W (Kg)
1.3
Carton Size
65*50*55cm/10PCS/CTN
| Style | House |
|---|---|
| Material | Recyclable Pet Felt |
| Suitable For | Cat |
| Model No. | CW-006 |
| Size | D46*H12cm |
| Color | Grey, Blue, Green, Red and So on |
| Feature | Eco-Friendly |
| Season | All Seasons |
| Customized | Customized |
| Brand | Customized Supported |
| Moq | 100PCS |
| Oem/Odm | Highly Welcomed |
| Transport Package | Carton |
|---|---|
| Specification | 65*50*55cm/10PCS/CTN |
| Trademark | Kedong |
| Origin | China |
| Production Capacity | 200000PCS/Year |
| Package Size | 0.00cm * 0.00cm * 0.00cm |
| Package Gross Weight | 0.000kg |
| Item Name | Felt Storage Basket / Felt Storage Bin |
| L*W*H (Cm) | D46*H12cm, Perfect size for organization.We can also customize size as your requirement. |
| N.W (Kg) | 1.3 |
| Carton Size | 65*50*55cm/10PCS/CTN |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Jiangmen Pengjiang Kedong Electric Technology Co., Ltd.
