Color Collision Furniture Hotel School Computer Gaming Automatic Economytable Ergonomic Electric Height Adjustable Single Motor Office Sit Stand Desk
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$44.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Style
Modern
Leg Material
Wood/Metal/Wooden
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
SJZ05-22R-B
Wood Style
Solid Wood/ Panel
Condition
New
Frame Color
Red
Frame Material
Aluminum,Steel,Plastic
Weight Capacity
80kg
Leg Quantity
Two Legs
Motor Quantity
1
Transport Package
Catton
Specification
1200X600mm
Trademark
OEM/ODM
Origin
Ningbo
Hs Code
9403100000
Production Capacity
50000
Package Size
126.00cm * 66.00cm * 16.00cm
Package Gross Weight
21.500kg
Product Name
Electric adjustable Desk
Desktop Size
1200X600mm
Tabletop Thickness
15-25mm
Rectangular Column
65mmX45mm
Sound Level
โค48 dB
Maximum Speed
25mm/s
| Customization | Available |
|---|---|
| Style | Modern |
| Leg Material | Wood/Metal/Wooden |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | SJZ05-22R-B |
| Wood Style | Solid Wood/ Panel |
| Condition | New |
| Frame Color | Red |
| Frame Material | Aluminum,Steel,Plastic |
| Weight Capacity | 80kg |
| Leg Quantity | Two Legs |
| Motor Quantity | 1 |
| Transport Package | Catton |
|---|---|
| Specification | 1200X600mm |
| Trademark | OEM/ODM |
| Origin | Ningbo |
| Hs Code | 9403100000 |
| Production Capacity | 50000 |
| Package Size | 126.00cm * 66.00cm * 16.00cm |
| Package Gross Weight | 21.500kg |
| Product Name | Electric adjustable Desk |
| Desktop Size | 1200X600mm |
| Tabletop Thickness | 15-25mm |
| Rectangular Column | 65mmX45mm |
| Sound Level | โค48 dB |
| Maximum Speed | 25mm/s |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhejiang Prorials Advanced Materials Co., Ltd.
