Modern Furniture Sturdy and Durable Gaming Table Computer Table
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$30.00-60.00
200+
0200
End
Key attributes
Customization
Available
With Light
No
With Headphone Hook
Yes
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
GT51
With Cup Holder
Yes
Color
Red, Black, White, Optional
Folded
Unfolded
Size
60*80*75cm; 100*60*75cm; 120*60*75cm
Style
Simple
Package
1PC/CTN
Moq
200PCS Per Color
Container Mix
Available
Sample
Available
Warranty
1 Year
Application
Home; Internet Bar; Office; Coffee Shop etc.,
Transport Package
Export Carton
Specification
92.5*64*8.5cm; 103*64*10cm; 143*64*10cm
Trademark
No
Origin
China
Production Capacity
50000PCS/Year
Package Size
93.00cm * 64.00cm * 9.00cm
Package Gross Weight
19.000kg
Product Name
Modern Furniture Sturdy and Durable Gaming Table Computer Table
Material
Iron
| Customization | Available |
|---|---|
| With Light | No |
| With Headphone Hook | Yes |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | GT51 |
| With Cup Holder | Yes |
| Color | Red, Black, White, Optional |
| Folded | Unfolded |
| Size | 60*80*75cm; 100*60*75cm; 120*60*75cm |
| Style | Simple |
| Package | 1PC/CTN |
| Moq | 200PCS Per Color |
| Container Mix | Available |
|---|---|
| Sample | Available |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Home; Internet Bar; Office; Coffee Shop etc., |
| Transport Package | Export Carton |
| Specification | 92.5*64*8.5cm; 103*64*10cm; 143*64*10cm |
| Trademark | No |
| Origin | China |
| Production Capacity | 50000PCS/Year |
| Package Size | 93.00cm * 64.00cm * 9.00cm |
| Package Gross Weight | 19.000kg |
| Product Name | Modern Furniture Sturdy and Durable Gaming Table Computer Table |
| Material | Iron |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Langfang Chance Furniture Co., Ltd.
