(AS-A2038RE-1206) Modern Massage Computer Wooden Office Furniture China Wholesale Adjustable Gaming Table
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$95.20 - 99.20
70+
070
End
Key attributes
Customization
Available
With Light
Yes
With Headphone Hook
Yes
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
AS-A2038RE-1206*
With Cup Holder
Yes
Color
Red, Black, White, Colour Changeable
Folded
Unfolded
Item Code
as-A2038re-1206
Packing Way
1 Piece 1 Carton,Easy for Distribution& E-Commerce
Volume/Piece
0.107cbm
Application
Company,Home Office,Training Room,Conference Hall
Foreign Currencies Ok For
USD, EUR, HKD Convenient for Buyer
Connect With Us Now To
[email protected]
Gw/Piece
24.9kgs
Transport Package
Standard Export Carton with Assembly Instruction
Specification
1200*600*(708-1142) mm
Trademark
Apple Star Furniture, Mail admin@applestar. ltd
Origin
China
Hs Code
9403300090
Production Capacity
399980pieces/Year
Package Size
133.50cm * 62.50cm * 12.30cm
Package Gross Weight
24.900kg
Factory Item Codeasd
AS-2038RE-1206 Manufactured by Foshan Apple Star Furniture Co.,Ltd
Qty/Ctn
1PC/CTN
Nw/Piece
24.1kgs
Carton Size
1335*652*123mm
Product Size
1200*600*(708-1142)mm
Factory Equipment
Production Workshop
| Customization | Available |
|---|---|
| With Light | Yes |
| With Headphone Hook | Yes |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | AS-A2038RE-1206* |
| With Cup Holder | Yes |
| Color | Red, Black, White, Colour Changeable |
| Folded | Unfolded |
| Item Code | as-A2038re-1206 |
| Packing Way | 1 Piece 1 Carton,Easy for Distribution& E-Commerce |
| Volume/Piece | 0.107cbm |
| Application | Company,Home Office,Training Room,Conference Hall |
| Foreign Currencies Ok For | USD, EUR, HKD Convenient for Buyer |
| Connect With Us Now To | [email protected] |
| Gw/Piece | 24.9kgs |
|---|---|
| Transport Package | Standard Export Carton with Assembly Instruction |
| Specification | 1200*600*(708-1142) mm |
| Trademark | Apple Star Furniture, Mail admin@applestar. ltd |
| Origin | China |
| Hs Code | 9403300090 |
| Production Capacity | 399980pieces/Year |
| Package Size | 133.50cm * 62.50cm * 12.30cm |
| Package Gross Weight | 24.900kg |
| Factory Item Codeasd | AS-2038RE-1206 Manufactured by Foshan Apple Star Furniture Co.,Ltd |
| Qty/Ctn | 1PC/CTN |
| Nw/Piece | 24.1kgs |
| Carton Size | 1335*652*123mm |
| Product Size | 1200*600*(708-1142)mm |
| Factory Equipment | Production Workshop |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Foshan Apple Star Furniture Co., Ltd.
