Wholesale High Quality Modern Furniture Gaming Laptop Table
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.61
20+
020
End
Key attributes
Customization
Available
Kind
Laptop Desk
Folded
Folded
Model No.
40*60cm
Material
Wooden
Usage
Hotel, Living Room, Bedroom, Office, School, Study
Style
Simple
Customized
Customized
Condition
New
Face
Melamine Paper
Core Panel
Poplar
Density
680-830kg/M3
Moq
20FT Container
Feature
Moisture-Proof
Grade
First-Class
Certificate
ISO
After-Sale Service
Online Technical Support
Design Style
Modern
Design
Custermers Requirement
Application
Bedroom
Function
Compact Laptop Stand
Advantage
Environmental
Logo
Customized Logo
Color
Many Colors
Transport Package
Pallet or Loose Package
Specification
40*60cm
Trademark
no
Origin
China
Hs Code
4411121900
Production Capacity
50000PCS/Week
Product Name
Laptop desk
Brand
Linyi palma
Texture
Mdf
Fabric
Smooth
Size
40*60cm
| Customization | Available |
|---|---|
| Kind | Laptop Desk |
| Folded | Folded |
| Model No. | 40*60cm |
| Material | Wooden |
| Usage | Hotel, Living Room, Bedroom, Office, School, Study |
| Style | Simple |
| Customized | Customized |
| Condition | New |
| Face | Melamine Paper |
| Core Panel | Poplar |
| Density | 680-830kg/M3 |
| Moq | 20FT Container |
| Feature | Moisture-Proof |
| Grade | First-Class |
| Certificate | ISO |
| After-Sale Service | Online Technical Support |
| Design Style | Modern |
| Design | Custermers Requirement |
|---|---|
| Application | Bedroom |
| Function | Compact Laptop Stand |
| Advantage | Environmental |
| Logo | Customized Logo |
| Color | Many Colors |
| Transport Package | Pallet or Loose Package |
| Specification | 40*60cm |
| Trademark | no |
| Origin | China |
| Hs Code | 4411121900 |
| Production Capacity | 50000PCS/Week |
| Product Name | Laptop desk |
| Brand | Linyi palma |
| Texture | Mdf |
| Fabric | Smooth |
| Size | 40*60cm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Linyi Palma International Trade Co., Ltd.
