Wooden Computer Desk Office Table Furniture with Bookshelf Computer Gaming Desk
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$16.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Style
Modern
Leg Material
Metal
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Wood Style
Panel
Condition
New
Transport Package
Carton
Specification
100*60*74cm
Trademark
no
Origin
Tianjin
Hs Code
94018
Production Capacity
5000000/Year
Package Size
125.00cm * 65.00cm * 7.00cm
Package Gross Weight
13.000kg
Feature
Removable, detachable, practical, high rigidity
Specific Use
Office Desks
Packing
Thickened carton packaging
Material
Environmental protection sheet + hardware thickened iron frame
Color
Support customization
Size
Support customization
Design Style
Modern
| Customization | Available |
|---|---|
| Style | Modern |
| Leg Material | Metal |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Wood Style | Panel |
| Condition | New |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 100*60*74cm |
| Trademark | no |
| Origin | Tianjin |
| Hs Code | 94018 |
|---|---|
| Production Capacity | 5000000/Year |
| Package Size | 125.00cm * 65.00cm * 7.00cm |
| Package Gross Weight | 13.000kg |
| Feature | Removable, detachable, practical, high rigidity |
| Specific Use | Office Desks |
| Packing | Thickened carton packaging |
| Material | Environmental protection sheet + hardware thickened iron frame |
| Color | Support customization |
| Size | Support customization |
| Design Style | Modern |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Yuyao Rijin Electric Appliance Co., Ltd.
