Hot Sale Modern Furniture Factory Direct Wholesale Corner Gaming Desk with LED Lights Office Desk with Headphone Stand and Cup Holder
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$22.80-24.90
200+
0200
End
Key attributes
Customization
Available
With Light
No
With Headphone Hook
Yes
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
OOL-44
With Cup Holder
Yes
Color
All Color Available
Folded
Unfolded
Item No
Ool-44
Material Top
Melamine MDF
Product Size
140*60*75 / 100*60*75cm/Can Be Customized
Sample
Available
Transport Package
Standard Export
Specification
127*65*10
Trademark
CHANCE
Origin
China
Hs Code
9403609990
Production Capacity
50000PCS
Package Size
50.00cm * 47.00cm * 48.00cm
Package Gross Weight
17.500kg
Product Name
Hot Sale Modern Furniture Factory Direct Wholesale Corner Gaming Desk with LED Lights Office Desk With Headphone Stand and Cup Holder
Item No.
OOL-44
Size
can be customized
Packing Way
1pc/ctn
Payment Terms
30% deposit in advance.70% against after received the copy of B/L
| Customization | Available |
|---|---|
| With Light | No |
| With Headphone Hook | Yes |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | OOL-44 |
| With Cup Holder | Yes |
| Color | All Color Available |
| Folded | Unfolded |
| Item No | Ool-44 |
| Material Top | Melamine MDF |
| Product Size | 140*60*75 / 100*60*75cm/Can Be Customized |
| Sample | Available |
| Transport Package | Standard Export |
|---|---|
| Specification | 127*65*10 |
| Trademark | CHANCE |
| Origin | China |
| Hs Code | 9403609990 |
| Production Capacity | 50000PCS |
| Package Size | 50.00cm * 47.00cm * 48.00cm |
| Package Gross Weight | 17.500kg |
| Product Name | Hot Sale Modern Furniture Factory Direct Wholesale Corner Gaming Desk with LED Lights Office Desk With Headphone Stand and Cup Holder |
| Item No. | OOL-44 |
| Size | can be customized |
| Packing Way | 1pc/ctn |
| Payment Terms | 30% deposit in advance.70% against after received the copy of B/L |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Langfang Chance Furniture Co., Ltd.
