Color Collision Furniture Computer Gaming Ergonomic Electric Height Adjustable Sit Stand Desk
Pool progress
0/100 (0%)
100 more to reach MOQ
Pool Progress0 / 100 units (0%)
100 more units needed to reach MOQ
Price tiers
Swipe โ
US$40.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Size
Single
Table Top Material
Wood
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
SJZ03-22R-B3
Table Base
Steel
Folded
Unfolded
Disassembly
Disassembly
Height Adjustable
Adjustable
Customized
Customized
Color
Brown/Grey/White/Yellow/Green/Red
Style
Modern
Material
Wood
Wood Style
Solid Wood/ Panel
Condition
New
Frame Color
White
Frame Material
Aluminum,Steel,Plastic
Weight Capacity
60kg
Leg Quantity
Two Legs
Motor Quantity
1
Transport Package
Catton
Specification
120*60cm(73~118cm)
Trademark
OEM/ODM
Origin
Ningbo
Hs Code
9403100000
Production Capacity
50000
Package Size
123.50cm * 33.50cm * 11.50cm
Package Gross Weight
23.000kg
Lead Time
35 days (1 - 100 Pieces) To be negotiated ( > 100 Pieces)
Product Name
Electric adjustable Desk
Desktop Size
1200X600mm
Tabletop Thickness
15mm
Rectangular Column
65mmX45mm
Sound Level
โค48 dB
Maximum Speed
20mm/s
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | Single |
| Table Top Material | Wood |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | SJZ03-22R-B3 |
| Table Base | Steel |
| Folded | Unfolded |
| Disassembly | Disassembly |
| Height Adjustable | Adjustable |
| Customized | Customized |
| Color | Brown/Grey/White/Yellow/Green/Red |
| Style | Modern |
| Material | Wood |
| Wood Style | Solid Wood/ Panel |
| Condition | New |
| Frame Color | White |
| Frame Material | Aluminum,Steel,Plastic |
| Weight Capacity | 60kg |
|---|---|
| Leg Quantity | Two Legs |
| Motor Quantity | 1 |
| Transport Package | Catton |
| Specification | 120*60cm(73~118cm) |
| Trademark | OEM/ODM |
| Origin | Ningbo |
| Hs Code | 9403100000 |
| Production Capacity | 50000 |
| Package Size | 123.50cm * 33.50cm * 11.50cm |
| Package Gross Weight | 23.000kg |
| Lead Time | 35 days (1 - 100 Pieces) To be negotiated ( > 100 Pieces) |
| Product Name | Electric adjustable Desk |
| Desktop Size | 1200X600mm |
| Tabletop Thickness | 15mm |
| Rectangular Column | 65mmX45mm |
| Sound Level | โค48 dB |
| Maximum Speed | 20mm/s |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhejiang Prorials Advanced Materials Co., Ltd.
