Oshujian Factory Office 3 Seater PU Airport Waiting Seating Furniture Hospital Clinic Gang Link Beam Reception Waiting Bench Chair
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$30.00 - 250.00
10+
010
End
Key attributes
Customization
Available
Seater
3
Material
PU
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
SJ9077L
Armrest
With Armrest
Folded
Unfolded
Certification
CE, ISO9001
Beam Thickness
1.5mm
Color
Blue
Condition
New
Usage
Station, Airport, Hospital, Supermarket, Cinema, Bank
Aplication
Station, Airport, Hospital, Waiting Area
Certificate
ISO9001, ISO14001
Middle Armrest
Avialiable
Table
Avialiable
Packing Detail
Standard Export Packing Carton
After-Sales Service
5 Years
Transport Package
Carton
Specification
178*62*82cm(3 seater)
Trademark
OSHUJIAN
Origin
China
Hs Code
9401790000
Production Capacity
1000000pieces/Year
Package Size
1.00cm * 1.00cm * 1.00cm
Package Gross Weight
1.000kg
Item No.
SJ9077L
Package
KD--3 Cartons
Port
Shenzhen, Guangzhou
| Customization | Available |
|---|---|
| Seater | 3 |
| Material | PU |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | SJ9077L |
| Armrest | With Armrest |
| Folded | Unfolded |
| Certification | CE, ISO9001 |
| Beam Thickness | 1.5mm |
| Color | Blue |
| Condition | New |
| Usage | Station, Airport, Hospital, Supermarket, Cinema, Bank |
| Aplication | Station, Airport, Hospital, Waiting Area |
| Certificate | ISO9001, ISO14001 |
| Middle Armrest | Avialiable |
|---|---|
| Table | Avialiable |
| Packing Detail | Standard Export Packing Carton |
| After-Sales Service | 5 Years |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 178*62*82cm(3 seater) |
| Trademark | OSHUJIAN |
| Origin | China |
| Hs Code | 9401790000 |
| Production Capacity | 1000000pieces/Year |
| Package Size | 1.00cm * 1.00cm * 1.00cm |
| Package Gross Weight | 1.000kg |
| Item No. | SJ9077L |
| Package | KD--3 Cartons |
| Port | Shenzhen, Guangzhou |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Guangdong Oshujian Furniture Co., Ltd.
