Nordic Figurine Astronaut Ornament Table Crafts Pen Holder Home Decoration Gifts
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$9.01
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Material
Resin
Type
Decoration
Model No.
CD4211
Suitable For
Universal
Usage
Decoration, Gift
Style
Creative
Color
White
Customized
Customized
Logo
Customizable
Custom Package
Accept
Oem/Odm
Accept
Payment
T/T
Transport Package
EPE+Color Box
Specification
20*20*30CM
Trademark
SN
Origin
China
Hs Code
8306299000
Production Capacity
500000PCS/Year
Package Size
20.00cm * 20.00cm * 30.00cm
Package Gross Weight
15.000kg
Product Name
Nordic Figurine Astronaut Ornament Table Crafts Pen Holder Home Decoration Gifts
Size
25*20*25cm
Package
OPP bag
| Customization | Available |
|---|---|
| Material | Resin |
| Type | Decoration |
| Model No. | CD4211 |
| Suitable For | Universal |
| Usage | Decoration, Gift |
| Style | Creative |
| Color | White |
| Customized | Customized |
| Logo | Customizable |
| Custom Package | Accept |
| Oem/Odm | Accept |
| Payment | T/T |
|---|---|
| Transport Package | EPE+Color Box |
| Specification | 20*20*30CM |
| Trademark | SN |
| Origin | China |
| Hs Code | 8306299000 |
| Production Capacity | 500000PCS/Year |
| Package Size | 20.00cm * 20.00cm * 30.00cm |
| Package Gross Weight | 15.000kg |
| Product Name | Nordic Figurine Astronaut Ornament Table Crafts Pen Holder Home Decoration Gifts |
| Size | 25*20*25cm |
| Package | OPP bag |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Skylark Network Co., Ltd.
