110cm Artificial Persian Leaf Vines Hanging Plants for Home Hotel Office Decoration
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$3.13
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Packaging
Boxed
Surface Treatment
Printing
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
NK-HDHW531007
Material
Plastic
Height
91cm to 120cm
Root Type
Without Pot
Logo Printing
Without Logo Printing
Type
Wall Hanging Plant
Customized
Customized
Color
Multicolor
Usage
Hotel Office Wall Decoration
Fire Resistance
Non-fire Retardant
Feature
Artificial Decorative Plants
Transport Package
Carton
Specification
180pcs/box
Trademark
NK
Origin
China
Hs Code
6702100000
Production Capacity
100000PCS/Month
Package Size
110.00cm * 80.00cm * 63.00cm
Package Gross Weight
25.000kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Packaging | Boxed |
| Surface Treatment | Printing |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | NK-HDHW531007 |
| Material | Plastic |
| Height | 91cm to 120cm |
| Root Type | Without Pot |
| Logo Printing | Without Logo Printing |
| Type | Wall Hanging Plant |
| Customized | Customized |
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Usage | Hotel Office Wall Decoration |
| Fire Resistance | Non-fire Retardant |
| Feature | Artificial Decorative Plants |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 180pcs/box |
| Trademark | NK |
| Origin | China |
| Hs Code | 6702100000 |
| Production Capacity | 100000PCS/Month |
| Package Size | 110.00cm * 80.00cm * 63.00cm |
| Package Gross Weight | 25.000kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Foshan Sichuang Imp. & Exp. Co., Ltd
