Multi-Functional Folding Rotating Shoe Rack Drying Clothes Rack Home Hanging Rack
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.25
10+
010
End
Key attributes
Customization
Available
Material
Plastic
Style
Multifunctional
Model No.
KI014
Characteristic
Flexible
Application
Daily Life
Specification
Advanced, 18*18*24cm
Usage Occasions
Home
Selling Units
Single Item
Single Gross Weight
0.100kg
Delivery Time
7-15days
Feature
Durable
Packing
Standard Carton Packing
Plastic Type
PP
Product
Clothing Organizer
Eywords
Home Hanging Rack
Place Of Origin
Zhejiang, China
Moq
10PCS
Hickness
0.5cm
Brand Name
Shiyong
Metal Type
None
Single Package Size
18X18X24cm
Dimensional Tolerance
<1cm
Hs Code
3924900000
Production Capacity
1000000
Product Name
multi-functional folding rotating shoe rack
Usage
Clothes Hangers Usage
Oem&Odm
Support
| Customization | Available |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Style | Multifunctional |
| Model No. | KI014 |
| Characteristic | Flexible |
| Application | Daily Life |
| Specification | Advanced, 18*18*24cm |
| Usage Occasions | Home |
| Selling Units | Single Item |
| Single Gross Weight | 0.100kg |
| Delivery Time | 7-15days |
| Feature | Durable |
| Packing | Standard Carton Packing |
| Plastic Type | PP |
| Product | Clothing Organizer |
|---|---|
| Eywords | Home Hanging Rack |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Moq | 10PCS |
| Hickness | 0.5cm |
| Brand Name | Shiyong |
| Metal Type | None |
| Single Package Size | 18X18X24cm |
| Dimensional Tolerance | <1cm |
| Hs Code | 3924900000 |
| Production Capacity | 1000000 |
| Product Name | multi-functional folding rotating shoe rack |
| Usage | Clothes Hangers Usage |
| Oem&Odm | Support |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
YIWU SHIYONG Trading Co., Ltd.
