Nonstick Cookware Spatulas Brush Home Kitchen Cooking Utensils
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$5.98
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Type
Cooking Sets
Style
Eco-Friendly
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
wj-606
Disposable
Non-Disposable
Production Capacity
999999999/Year
Package Size
60.00cm * 70.00cm * 80.00cm
Package Gross Weight
30.000kg
Material
Silicone
Classification
Utensils
Customized
Accepted
Item Number
WJ-606
Way Of Packing
Box
Trade Terms
EXW, FOB, DAP, DDP
Feature
1.suitable for multi purpose kitchen cooking food 2.ergonomic handle , easy to hold on 3.dishwashing safe , just washing with water is fine 4.have hang hole , can hang storage after used
Product Weight
0.7kg
Qc Control
100% inspection before packaging , spot inspection before shipment
Suitable Age
3+
| Customization | Available |
|---|---|
| Type | Cooking Sets |
| Style | Eco-Friendly |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | wj-606 |
| Disposable | Non-Disposable |
| Production Capacity | 999999999/Year |
| Package Size | 60.00cm * 70.00cm * 80.00cm |
| Package Gross Weight | 30.000kg |
| Material | Silicone |
|---|---|
| Classification | Utensils |
| Customized | Accepted |
| Item Number | WJ-606 |
| Way Of Packing | Box |
| Trade Terms | EXW, FOB, DAP, DDP |
| Feature | 1.suitable for multi purpose kitchen cooking food 2.ergonomic handle , easy to hold on 3.dishwashing safe , just washing with water is fine 4.have hang hole , can hang storage after used |
| Product Weight | 0.7kg |
| Qc Control | 100% inspection before packaging , spot inspection before shipment |
| Suitable Age | 3+ |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Skylark Network Co., Ltd.
