Modern Luxury Painting Digital Decoration Wall Clock Living Room Home Decoration Silent Needle Show Art Style
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$2.75
50+
050
End
Key attributes
Customization
Available
Size
30*30cm
Shape
Circular
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
8.19-1
Style
New
Material
Plastic
Feature
Day/Date
Power Type
Battery
Movement
Mechanical
Movement Type
Step Movement
Surface Material
Crystal Porcelain
Dial Color
According to The Image Display
Moq
50 Pieces
Weight
0.8kg
Sample Time
7 Days
Transport Package
Box
Specification
30*30cm
Trademark
no
Origin
Zhejiang
Package Size
34.00cm * 34.00cm * 47.00cm
Package Gross Weight
8.000kg
Carton
10pcs/ ctn
Customized
Accept
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | 30*30cm |
| Shape | Circular |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 8.19-1 |
| Style | New |
| Material | Plastic |
| Feature | Day/Date |
| Power Type | Battery |
| Movement | Mechanical |
| Movement Type | Step Movement |
| Surface Material | Crystal Porcelain |
|---|---|
| Dial Color | According to The Image Display |
| Moq | 50 Pieces |
| Weight | 0.8kg |
| Sample Time | 7 Days |
| Transport Package | Box |
| Specification | 30*30cm |
| Trademark | no |
| Origin | Zhejiang |
| Package Size | 34.00cm * 34.00cm * 47.00cm |
| Package Gross Weight | 8.000kg |
| Carton | 10pcs/ ctn |
| Customized | Accept |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhejiang Pangoo Cultural & Art Co., Ltd.
