The Latest Popular Modern Painting Seven Horses Run Restaurant Framed Crystal Painting Wall Clock Wall Clock Artist Home Decoration
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$5.50
102+
0102
End
Key attributes
Customization
Available
Size
30*60cm
Shape
Circular
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
12522
Style
Animal
Material
Plastic
Feature
Day/Date
Power Type
Battery
Movement
Mechanical
Movement Type
Step Movement
Surface Material
Crystal Porcelain
Dial Color
According to The Image Display
Transport Package
Box
Specification
30*60cm
Trademark
no
Origin
Zhejiang
Package Size
47.00cm * 32.00cm * 63.00cm
Package Gross Weight
12.000kg
Applicable Scenarios
Living rooms, hallways, bedrooms, offices, hotels, galleries, etc
Customize
Please contact our customer service online
Wrap
Protective corners/bubble wrap/5-layer EPE
Our Services:
1. MOQ โฅ 102. Fast delivery (3-5 days)3. One-stop service4. Sample production time (1-3 days)
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | 30*60cm |
| Shape | Circular |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 12522 |
| Style | Animal |
| Material | Plastic |
| Feature | Day/Date |
| Power Type | Battery |
| Movement | Mechanical |
| Movement Type | Step Movement |
| Surface Material | Crystal Porcelain |
|---|---|
| Dial Color | According to The Image Display |
| Transport Package | Box |
| Specification | 30*60cm |
| Trademark | no |
| Origin | Zhejiang |
| Package Size | 47.00cm * 32.00cm * 63.00cm |
| Package Gross Weight | 12.000kg |
| Applicable Scenarios | Living rooms, hallways, bedrooms, offices, hotels, galleries, etc |
| Customize | Please contact our customer service online |
| Wrap | Protective corners/bubble wrap/5-layer EPE |
| Our Services: | 1. MOQ โฅ 102. Fast delivery (3-5 days)3. One-stop service4. Sample production time (1-3 days) |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhejiang Pangoo Cultural & Art Co., Ltd.
