Hot Sales Digital LED Wall Clock Decorative Crystal Clock Painting Home Decoration
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$5.50
20+
020
End
Key attributes
Customization
Available
Size
30*60cm
Shape
Square
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
2025517
Style
New
Material
Plastic
Feature
Day/Date
Power Type
Battery
Movement
Mechanical
Movement Type
Step Movement
Surface Material
Crystal Porcelain
Dial Color
According to The Image Display
Technics
Printing
Usage
Home Decoration
Occasion
All
Design Style
Art Deco
Transport Package
Box
Specification
30*60cm
Trademark
no
Origin
Zhejiang
Package Size
40.00cm * 70.00cm * 5.00cm
Package Gross Weight
1.200kg
Carton
10 pcs/ ctn
Weight
1.2kg
Customized
Accept
Moq
20 PCS
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | 30*60cm |
| Shape | Square |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 2025517 |
| Style | New |
| Material | Plastic |
| Feature | Day/Date |
| Power Type | Battery |
| Movement | Mechanical |
| Movement Type | Step Movement |
| Surface Material | Crystal Porcelain |
| Dial Color | According to The Image Display |
| Technics | Printing |
|---|---|
| Usage | Home Decoration |
| Occasion | All |
| Design Style | Art Deco |
| Transport Package | Box |
| Specification | 30*60cm |
| Trademark | no |
| Origin | Zhejiang |
| Package Size | 40.00cm * 70.00cm * 5.00cm |
| Package Gross Weight | 1.200kg |
| Carton | 10 pcs/ ctn |
| Weight | 1.2kg |
| Customized | Accept |
| Moq | 20 PCS |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhejiang Pangoo Cultural & Art Co., Ltd.
