2025 Islamic Wall Clock Painting for Muslim Home Decoration
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$5.50
20+
020
End
Key attributes
Customization
Available
Size
12 Inch
Shape
Triangle
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
2025517
Style
Antique
Material
Plastic
Feature
Day/Date
Power Type
Battery
Movement
Mechanical
Movement Type
Step Movement
Surface Material
Plexiglass
Dial Color
According to The Image Display
Design Style
Art Deco
Occasion
All
Usage
Home Decoration
Technics
Printing
Transport Package
Single Box
Specification
30*60cm/40*80cm
Trademark
pangoo
Origin
Zhejiang
Package Size
40.00cm * 70.00cm * 6.00cm
Package Gross Weight
1.200kg
Carton
10 pcs/ ctn
Weight
1.2kg
Customized
Accept
Moq
20 PCS
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | 12 Inch |
| Shape | Triangle |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 2025517 |
| Style | Antique |
| Material | Plastic |
| Feature | Day/Date |
| Power Type | Battery |
| Movement | Mechanical |
| Movement Type | Step Movement |
| Surface Material | Plexiglass |
| Dial Color | According to The Image Display |
| Design Style | Art Deco |
|---|---|
| Occasion | All |
| Usage | Home Decoration |
| Technics | Printing |
| Transport Package | Single Box |
| Specification | 30*60cm/40*80cm |
| Trademark | pangoo |
| Origin | Zhejiang |
| Package Size | 40.00cm * 70.00cm * 6.00cm |
| Package Gross Weight | 1.200kg |
| Carton | 10 pcs/ ctn |
| Weight | 1.2kg |
| Customized | Accept |
| Moq | 20 PCS |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhejiang Pangoo Cultural & Art Co., Ltd.
