Artificial Home Outdoor Decoration Hang-Decoration Hanging Basket Faux Philo Green Plants
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$6.76
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Display
Hang-Decoration
Packaging
Boxed
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
HB85704/7-1/3BSK-1
Surface Treatment
Printing
Material
Polyester
Size
Large (>60cm)
Type Of Flower
Philo
Logo Printing
Without Logo Printing
Customized
Customized
Color
Green
Usage
Home Decoration
Qty/Ctn
4
Package Size
50.8*50.8*40.64cm
Product G.W
430g
Service
OEM, ODM
Occasion
Home Decor/Outdoor
Transport Package
Carton
Specification
H38.1cm; plastic/fabric/iron wire/coconut fiber
Trademark
Brilliant Art
Origin
Zhaoqing, Guangdong
Hs Code
6702903000
Production Capacity
50000 Pieces/Year
Package Gross Weight
10.000kg
Item No.
HB85704/7-1/3BSK-1
Color No.
GR859A
Origin Of Place
Zhaoqing, Guangdong
Export Port
Shenzhen
Brand
Brilliant Art
| Customization | Available |
|---|---|
| Display | Hang-Decoration |
| Packaging | Boxed |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | HB85704/7-1/3BSK-1 |
| Surface Treatment | Printing |
| Material | Polyester |
| Size | Large (>60cm) |
| Type Of Flower | Philo |
| Logo Printing | Without Logo Printing |
| Customized | Customized |
| Color | Green |
| Usage | Home Decoration |
| Qty/Ctn | 4 |
| Package Size | 50.8*50.8*40.64cm |
|---|---|
| Product G.W | 430g |
| Service | OEM, ODM |
| Occasion | Home Decor/Outdoor |
| Transport Package | Carton |
| Specification | H38.1cm; plastic/fabric/iron wire/coconut fiber |
| Trademark | Brilliant Art |
| Origin | Zhaoqing, Guangdong |
| Hs Code | 6702903000 |
| Production Capacity | 50000 Pieces/Year |
| Package Gross Weight | 10.000kg |
| Item No. | HB85704/7-1/3BSK-1 |
| Color No. | GR859A |
| Origin Of Place | Zhaoqing, Guangdong |
| Export Port | Shenzhen |
| Brand | Brilliant Art |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Brilliant Art and Craft Limited Company
