Wholesale Bonsai Artificial Traveler′ S Banana Potted Plants for Home Decor
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe →
US$16.13 - 57.14
4+
04
End
Key attributes
Customization
Available
Packaging
Boxed
Material
Plastic
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
Artificial Potted Plant
Type
Plant
Customized
Customized
Color
Green
Usage
Decoration
Payment
Paypal
Moq
4 PCS
Lead Time
10-15 Days
Feature
Eco-Friendly, Anti-Wind and Anti-Sunburn
Packing
4 PCS/Carton
Product Name
Artificial Traveler's Banana Plant
Display
Decoration
Style
Artificial Plant
Suitable For
Home, Office, Supermarket etc.
Processing
Handmade
Transport Package
Carton
Specification
60/90/150/180/210/240 cm
Origin
China
Production Capacity
10000PCS/Month
Package Size
60.00cm * 32.00cm * 18.00cm
Package Gross Weight
10.000kg
Place Of Origin
Guangdong, China
Size
60/90/150/180/210/240 cm
Guarantee
5 years at least
Trade Terms
T/T, Paypal, Western Union Payment, 30% Deposit Before Production, the residual amount should be paid before the delivery date.
Advantage
Fast Delivery
Using
home,garden,restaurant,supermarket,hotel and airport,wedding.
| Customization | Available |
|---|---|
| Packaging | Boxed |
| Material | Plastic |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | Artificial Potted Plant |
| Type | Plant |
| Customized | Customized |
| Color | Green |
| Usage | Decoration |
| Payment | Paypal |
| Moq | 4 PCS |
| Lead Time | 10-15 Days |
| Feature | Eco-Friendly, Anti-Wind and Anti-Sunburn |
| Packing | 4 PCS/Carton |
| Product Name | Artificial Traveler's Banana Plant |
| Display | Decoration |
|---|---|
| Style | Artificial Plant |
| Suitable For | Home, Office, Supermarket etc. |
| Processing | Handmade |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 60/90/150/180/210/240 cm |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000PCS/Month |
| Package Size | 60.00cm * 32.00cm * 18.00cm |
| Package Gross Weight | 10.000kg |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Size | 60/90/150/180/210/240 cm |
| Guarantee | 5 years at least |
| Trade Terms | T/T, Paypal, Western Union Payment, 30% Deposit Before Production, the residual amount should be paid before the delivery date. |
| Advantage | Fast Delivery |
| Using | home,garden,restaurant,supermarket,hotel and airport,wedding. |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
🏭
Guangzhou Junpeng Artificial Craft Company Limited
