18 Cm Decorative Small Plant in Pot Fake Bonsai for Indoor Table Home DIY
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.03 - 2.00
800+
0800
End
Key attributes
Customization
Available
Color
Green
Material
Plastic
Model No.
TPM60981NKGC
Style
Bonsai
Usage
Home Decoration, Garden, Festival
Function
Tranquilizing
Feature
Evergreen
Properties
Artificial
Item Name
Small Plant in Pot Fake Bonsai
Product Color
as Picture
Package
Our Products Are Packaged with Cartons Usually
Features
Lifelike, Beautiful, Elegant, Convenient, Touches
Application
Flower Arrangement with Wood, Restaurants, Shoppin
Advantage
Factory Direct Sale, Low MOQ, Reasonable Prices, O
Quality Material
Plastic Material. Natural Color, Eco-Friendly
Transport Package
Our Products Are Packaged with Cartons
Specification
height: 18 cm
Trademark
Sunwing
Origin
China
Production Capacity
10000 Pieces Per Month
Product Name
18 cm decorative small plant in pot fake bonsai for indoor table home DIY
Specifications
Height:18 cm
| Customization | Available |
|---|---|
| Color | Green |
| Material | Plastic |
| Model No. | TPM60981NKGC |
| Style | Bonsai |
| Usage | Home Decoration, Garden, Festival |
| Function | Tranquilizing |
| Feature | Evergreen |
| Properties | Artificial |
| Item Name | Small Plant in Pot Fake Bonsai |
| Product Color | as Picture |
| Package | Our Products Are Packaged with Cartons Usually |
| Features | Lifelike, Beautiful, Elegant, Convenient, Touches |
|---|---|
| Application | Flower Arrangement with Wood, Restaurants, Shoppin |
| Advantage | Factory Direct Sale, Low MOQ, Reasonable Prices, O |
| Quality Material | Plastic Material. Natural Color, Eco-Friendly |
| Transport Package | Our Products Are Packaged with Cartons |
| Specification | height: 18 cm |
| Trademark | Sunwing |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Pieces Per Month |
| Product Name | 18 cm decorative small plant in pot fake bonsai for indoor table home DIY |
| Specifications | Height:18 cm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Sunwing Industries Ltd.
