Home Decor Outdoor Plant Wall Scene Layout Artificial Green Plants Wall
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$3.50
20+
020
End
Key attributes
Customization
Available
Color
Green
Installation Method
Adhesive
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
ZP-50101
Maintenance
Wash with Water
Material
Plastic
Size
20x20 inches
Style
Modern
Usage
Home Decoration
Application
Home Decor, Public Facilities, Shops, Weddings, Fe
Oem & Odm
Availalble
Height
4-10cm as You Need
Payment
T/T, L/C, Paypal, Westeren
Delivery Time
Based on Your Order
Moq
20PCS
Feature
Environmental Friendly
Design
Stock or Customized
Dimension
1*1m/40*60/50*50/50*100
Property
UV Resistant or Fire Flamed
Transport Package
Carton
Specification
plastic
Trademark
zoking decor
Origin
China
Hs Code
6702100000
Production Capacity
50000pieces/Year
Package Size
53.00cm * 53.00cm * 86.00cm
Package Gross Weight
25.000kg
Plant Design
Green grass or with flowers or as you need
Life Time
3-5 years
| Customization | Available |
|---|---|
| Color | Green |
| Installation Method | Adhesive |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | ZP-50101 |
| Maintenance | Wash with Water |
| Material | Plastic |
| Size | 20x20 inches |
| Style | Modern |
| Usage | Home Decoration |
| Application | Home Decor, Public Facilities, Shops, Weddings, Fe |
| Oem & Odm | Availalble |
| Height | 4-10cm as You Need |
| Payment | T/T, L/C, Paypal, Westeren |
| Delivery Time | Based on Your Order |
|---|---|
| Moq | 20PCS |
| Feature | Environmental Friendly |
| Design | Stock or Customized |
| Dimension | 1*1m/40*60/50*50/50*100 |
| Property | UV Resistant or Fire Flamed |
| Transport Package | Carton |
| Specification | plastic |
| Trademark | zoking decor |
| Origin | China |
| Hs Code | 6702100000 |
| Production Capacity | 50000pieces/Year |
| Package Size | 53.00cm * 53.00cm * 86.00cm |
| Package Gross Weight | 25.000kg |
| Plant Design | Green grass or with flowers or as you need |
| Life Time | 3-5 years |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Hebei Zhuochu Commerce Co., Ltd.
