Dried and Artificial Flowers Hydroponics Plant Container Creative Home Decoration
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$5.99
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Base Diameter
12cm
Color
White
Model No.
CV22
Height
Two Size
Opening Diameter
4 inches
Pattern
Floral
Shape
Round
Style
European
Usage
Decorative, Gift, Table Centerpiece
Product Dimensions
12*31cm
Finish Type
Painted
Theme
Easter, Christmas, Housewarming, Wedding and Engag
Metal
Metal ,Glass ,Wood So on.
Perfect Size
Tabletop Vase
Keyword
Table Flower Stand
Keyword1
Decorative Vases Wholesale
Transport Package
Package
Specification
15x15x27cm
Trademark
no
Origin
China
Production Capacity
50000PCS /Year
Size:
FOR PICTURE
Color:
Gold ,Rose Gold , Black ,White
Pakage
Custome package
| Customization | Available |
|---|---|
| Base Diameter | 12cm |
| Color | White |
| Model No. | CV22 |
| Height | Two Size |
| Opening Diameter | 4 inches |
| Pattern | Floral |
| Shape | Round |
| Style | European |
| Usage | Decorative, Gift, Table Centerpiece |
| Product Dimensions | 12*31cm |
| Finish Type | Painted |
| Theme | Easter, Christmas, Housewarming, Wedding and Engag |
| Metal | Metal ,Glass ,Wood So on. |
|---|---|
| Perfect Size | Tabletop Vase |
| Keyword | Table Flower Stand |
| Keyword1 | Decorative Vases Wholesale |
| Transport Package | Package |
| Specification | 15x15x27cm |
| Trademark | no |
| Origin | China |
| Production Capacity | 50000PCS /Year |
| Size: | FOR PICTURE |
| Color: | Gold ,Rose Gold , Black ,White |
| Pakage | Custome package |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Xiamen Athome Household Products Co., Ltd.
