Electric Pot Multi Electric Cooking Hot Pot Home Frying Pan 30cm
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$14.60
1,000+
01,000
End
Key attributes
Customization
Available
Handle
With Handle
Shape
Square
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
CDB-160A
Capacity
โฅ4.5-5L
Material
Aluminium
Lid
High Temperature Resistant Glass Lid
Color
Celadon, Green
Power
1600W
Depth
8.5cm
Transport Package
Color Box+Outer Carton
Specification
30*30cm
Trademark
XINGJIAN
Origin
Zhejiang
Package Size
57.00cm * 44.00cm * 72.00cm
Package Gross Weight
26.000kg
Product Name
Electric Skillet
Size
30*30CM
Weight
3.5KG
Package
Color box: 428X183X348mm Outer carton: 570X440X717mm 6pcs/carton
| Customization | Available |
|---|---|
| Handle | With Handle |
| Shape | Square |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | CDB-160A |
| Capacity | โฅ4.5-5L |
| Material | Aluminium |
| Lid | High Temperature Resistant Glass Lid |
| Color | Celadon, Green |
| Power | 1600W |
| Depth | 8.5cm |
|---|---|
| Transport Package | Color Box+Outer Carton |
| Specification | 30*30cm |
| Trademark | XINGJIAN |
| Origin | Zhejiang |
| Package Size | 57.00cm * 44.00cm * 72.00cm |
| Package Gross Weight | 26.000kg |
| Product Name | Electric Skillet |
| Size | 30*30CM |
| Weight | 3.5KG |
| Package | Color box: 428X183X348mm Outer carton: 570X440X717mm 6pcs/carton |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhe Jiang Lai Ke Electronic Technology Co., Ltd
