Elegant Home Household with Heart-Shaped Handles Storage Serving Tray
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$5.00
1,000+
01,000
End
Key attributes
Customization
Available
Material
Bamboo & Wood
Disposable
Non-Disposable
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
552
Certification
ISO
Feature
Eco-Friendly
Usage
Storage
Company Type
20 Years Manufacturer & Exporter
Main Market
Europe, North America, Australia, Asia, UAE, Russi
Certificate
BSCI, Sedex, ISO9001, Reach
Service
OEM.ODM
Moq
1000 PCS
Sample Time
5-7days
Delivery Time
4-5 Weeks
Logo
Acceptable
Payment
T/T, L/C, Paypal, Alipay, Western Union
Package Type
1 PC/Polybag, ** PCS/CTN
Commercial Term
EXW, Fob, CNF, CIF, Door to Door
Design
Free
Transport Package
1PC/Polybag
Specification
22.2*13.8*7.8cm
Trademark
Forever Standing/Daisie Crafts
Origin
Dongguan, China
Hs Code
4403202000
Production Capacity
50, 000PCS/Month
Package Size
24.20cm * 15.80cm * 9.80cm
Package Gross Weight
2.140kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Material | Bamboo & Wood |
| Disposable | Non-Disposable |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 552 |
| Certification | ISO |
| Feature | Eco-Friendly |
| Usage | Storage |
| Company Type | 20 Years Manufacturer & Exporter |
| Main Market | Europe, North America, Australia, Asia, UAE, Russi |
| Certificate | BSCI, Sedex, ISO9001, Reach |
| Service | OEM.ODM |
| Moq | 1000 PCS |
| Sample Time | 5-7days |
|---|---|
| Delivery Time | 4-5 Weeks |
| Logo | Acceptable |
| Payment | T/T, L/C, Paypal, Alipay, Western Union |
| Package Type | 1 PC/Polybag, ** PCS/CTN |
| Commercial Term | EXW, Fob, CNF, CIF, Door to Door |
| Design | Free |
| Transport Package | 1PC/Polybag |
| Specification | 22.2*13.8*7.8cm |
| Trademark | Forever Standing/Daisie Crafts |
| Origin | Dongguan, China |
| Hs Code | 4403202000 |
| Production Capacity | 50, 000PCS/Month |
| Package Size | 24.20cm * 15.80cm * 9.80cm |
| Package Gross Weight | 2.140kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Forever Standing Stationery Co., Ltd.
