Factory Direct Multipurpose Microwave Tray, BPA-Free PP Reheating & Serving Plate for Food, Splatter-Proof Easy-Clean Dish for Home & Kitchen
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.50
3,000+
03,000
End
Key attributes
Customization
Available
Material
Plastic
Quality
High
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
K4226
Keywords
Microwave Tray
Use
Microwave Tray
Moq
3000
Delivery Time
35-50 Days After Confirmation
Oem/Odm
Accept Product;Logo;Packaging
Certificate
BSCI
Transport Package
Shrinking with Color Paper
Specification
107g
Trademark
OK
Origin
China
Package Size
30.00cm * 10.00cm * 10.00cm
Package Gross Weight
1.000kg
Product Name
microwave tray
Application
Kitchen
Features
Sustainable
Samples
can provide stock sample , also support custom
Packing
color sleeve
| Customization | Available |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Quality | High |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | K4226 |
| Keywords | Microwave Tray |
| Use | Microwave Tray |
| Moq | 3000 |
| Delivery Time | 35-50 Days After Confirmation |
| Oem/Odm | Accept Product;Logo;Packaging |
| Certificate | BSCI |
|---|---|
| Transport Package | Shrinking with Color Paper |
| Specification | 107g |
| Trademark | OK |
| Origin | China |
| Package Size | 30.00cm * 10.00cm * 10.00cm |
| Package Gross Weight | 1.000kg |
| Product Name | microwave tray |
| Application | Kitchen |
| Features | Sustainable |
| Samples | can provide stock sample , also support custom |
| Packing | color sleeve |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Ningbo OK Homeware Co., Ltd.
