High - Quality and Durable Multi - Tiered Under - Sink Storage Organizer for Home Kitchens
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$85.96-94.56
100+
0100
End
Key attributes
Customization
Available
Load Capacity
Medium-duty (5-10kg)
Features
Non-Adjustable Dividers
Model No.
WL27-1000
Number Of Drawers
One
Product Material
Metal
Material
Spraying Steel Plate/Compact Laminated Board/Wood
Feature
Modem
Design
with Drawer
Packaging
Single
Size
Cabinet Width: 1000mm
Shape
U-Shaped
Brand
Welldo
Transport Package
Standard Carton Packing
Specification
W964*D460*H122mm
Trademark
Welldo
Origin
China
Hs Code
9403900099
Product Name
Under The Sink Drawer Basket
Item
WL27-1000
Cabinet Width
1000mm
| Customization | Available |
|---|---|
| Load Capacity | Medium-duty (5-10kg) |
| Features | Non-Adjustable Dividers |
| Model No. | WL27-1000 |
| Number Of Drawers | One |
| Product Material | Metal |
| Material | Spraying Steel Plate/Compact Laminated Board/Wood |
| Feature | Modem |
| Design | with Drawer |
| Packaging | Single |
| Size | Cabinet Width: 1000mm |
| Shape | U-Shaped |
|---|---|
| Brand | Welldo |
| Transport Package | Standard Carton Packing |
| Specification | W964*D460*H122mm |
| Trademark | Welldo |
| Origin | China |
| Hs Code | 9403900099 |
| Product Name | Under The Sink Drawer Basket |
| Item | WL27-1000 |
| Cabinet Width | 1000mm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Guangzhou Welldo Hardware Manufacturing Co.,Ltd.
