Lamb Velvet Jacket with Chest Pocket, Polar Fleece Outdoor, Leisure Cardigan Men's Coat
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$27.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Size
M-3XL
Feature
Windproof, Warmer
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
lamb-blue
Gender
Men
Color
Green,Black,Blue, Tan
Available
Instock
Front
Zipper Closure
Design
Chest Pocket
Transport Package
Plastic Bag and Cartons
Specification
50*45*15cm
Trademark
Catchin
Origin
Fujian
Package Size
50.00cm * 45.00cm * 45.00cm
Package Gross Weight
0.950kg
M
64
L
66
Xl
68
2xl
70
3xl
72
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | M-3XL |
| Feature | Windproof, Warmer |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | lamb-blue |
| Gender | Men |
| Color | Green,Black,Blue, Tan |
| Available | Instock |
| Front | Zipper Closure |
| Design | Chest Pocket |
| Transport Package | Plastic Bag and Cartons |
|---|---|
| Specification | 50*45*15cm |
| Trademark | Catchin |
| Origin | Fujian |
| Package Size | 50.00cm * 45.00cm * 45.00cm |
| Package Gross Weight | 0.950kg |
| M | 64 |
| L | 66 |
| Xl | 68 |
| 2xl | 70 |
| 3xl | 72 |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
XIAMEN HIFA STONEXP CO., LTD.
