Wholesale Hot Style Pullover Hooded TV Blanket Pajamas Adult Couples Leisurewear
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$6.99
100+
0100
End
Key attributes
Customization
Available
Size
S
Age Group
Adults
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
SNAL20238142
Color
Customized Color
Function
Warmth, Comfortable, Cool, Home
Gender
Unisex
Material
Flannel
Season
Winter
Sleeve Style
Long Sleeve
Weave
Jacquard Weave
Usage
Home
Feature
Fashionable
Logo
Accept Customized Logo
Type
Suit
Transport Package
OPP Bags
Specification
39*33*5cm
Trademark
SUNGNAN
Origin
China
Hs Code
6006440000
Production Capacity
1000pieces/Week
Package Size
39.00cm * 33.00cm * 5.00cm
Package Gross Weight
0.450kg
Product Name:
Customized TV blanket pajamas
Material:
FLANNEL/polyester
Feature:
Comfortable,Fashionable
Size:
Customized size accepted
Color:
Customized color accepted
Moq:
100 sets
Season:
Spring,Autumn,Winter
Sample Time:
3 days for existing sample, 5-7 days for custom design
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | S |
| Age Group | Adults |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | SNAL20238142 |
| Color | Customized Color |
| Function | Warmth, Comfortable, Cool, Home |
| Gender | Unisex |
| Material | Flannel |
| Season | Winter |
| Sleeve Style | Long Sleeve |
| Weave | Jacquard Weave |
| Usage | Home |
| Feature | Fashionable |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Type | Suit |
|---|---|
| Transport Package | OPP Bags |
| Specification | 39*33*5cm |
| Trademark | SUNGNAN |
| Origin | China |
| Hs Code | 6006440000 |
| Production Capacity | 1000pieces/Week |
| Package Size | 39.00cm * 33.00cm * 5.00cm |
| Package Gross Weight | 0.450kg |
| Product Name: | Customized TV blanket pajamas |
| Material: | FLANNEL/polyester |
| Feature: | Comfortable,Fashionable |
| Size: | Customized size accepted |
| Color: | Customized color accepted |
| Moq: | 100 sets |
| Season: | Spring,Autumn,Winter |
| Sample Time: | 3 days for existing sample, 5-7 days for custom design |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Sungnan Import & Export Co., Ltd.
