New Sexy Girls as Picture Black Lace Transparent Embroidered Ladies Women's Sleepwear Long Women Robe
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$8.70
10+
010
End
Key attributes
Customization
Available
Technics
Lace
Color
Single Color
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
2014
Sleeve Style
Spaghetti Strap
Pattern
Striped
Size
L
Material
Lace
No.
2014
Packing
1 Piece/ OPP Bag
Type
Sexy Lingerie Set
Thickness
Thin
Shaper Type
Loose
Transport Package
Retail Box Packing Into Carton
Specification
0.05kg
Trademark
OEM
Origin
China
Hs Code
6212101000
Production Capacity
500000PCS/Day
Package Size
20.00cm * 20.00cm * 30.00cm
Package Gross Weight
10.000kg
Product Supply
We offer all kinds mobile accessories and parts .
Place Of Origin
Shenzhen Guangdong, China (Mainland)
Moq
10pcs each model each color
Package
regular package : single in retail box or opp polybags,also can be packaged according to your request
Delivery Time
1-3 days after receiving the payment
Shipping
by sea,air and door-to-door express(DHL.FEDEX,TNT,UPS,EMS,register airmail and AREX) are available.
Payment
Cash,T/T,Western Union,Moneygram are availbale
Quality Assurance
All goods will be checked and tested one by one.
Service
1. OEM/ODM are highly appreciated
| Customization | Available |
|---|---|
| Technics | Lace |
| Color | Single Color |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 2014 |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Pattern | Striped |
| Size | L |
| Material | Lace |
| No. | 2014 |
| Packing | 1 Piece/ OPP Bag |
| Type | Sexy Lingerie Set |
| Thickness | Thin |
| Shaper Type | Loose |
| Transport Package | Retail Box Packing Into Carton |
| Specification | 0.05kg |
|---|---|
| Trademark | OEM |
| Origin | China |
| Hs Code | 6212101000 |
| Production Capacity | 500000PCS/Day |
| Package Size | 20.00cm * 20.00cm * 30.00cm |
| Package Gross Weight | 10.000kg |
| Product Supply | We offer all kinds mobile accessories and parts . |
| Place Of Origin | Shenzhen Guangdong, China (Mainland) |
| Moq | 10pcs each model each color |
| Package | regular package : single in retail box or opp polybags,also can be packaged according to your request |
| Delivery Time | 1-3 days after receiving the payment |
| Shipping | by sea,air and door-to-door express(DHL.FEDEX,TNT,UPS,EMS,register airmail and AREX) are available. |
| Payment | Cash,T/T,Western Union,Moneygram are availbale |
| Quality Assurance | All goods will be checked and tested one by one. |
| Service | 1. OEM/ODM are highly appreciated |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Shenzhen Aidi Xinsheng Trading Co., Ltd.
