Wholesale High Quality Cotton Pyjamas Long Sleeves Shirt Pants 2PCS Comfortable Sleepwear Suit Girl Boy Solid Color Underwear Round Collar Pajamas
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$5.50 - 11.00
100+
0100
End
Key attributes
Customization
Available
Age
2-12years Old
Gender
Unisex
Model No.
FGKP-36
Material
Cotton/Spandex
Season
Spring / Autumn
Pajamas
Long Sleeves Shirt Pants 2PCS Comfortable Sleepwea
Type
Pajamas & Sleepwear
Collar Style
Round Neck
Feature
Moisture Absorption, Ventilation
Sleeve Style
Long Sleeve
Technics
Knitted
Stature
80-150cm
Transport Package
Polybag
Trademark
FINEGO
Origin
China
Production Capacity
50000PCS/Month
Package Size
30.00cm * 20.00cm * 10.00cm
Package Gross Weight
0.200kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Age | 2-12years Old |
| Gender | Unisex |
| Model No. | FGKP-36 |
| Material | Cotton/Spandex |
| Season | Spring / Autumn |
| Pajamas | Long Sleeves Shirt Pants 2PCS Comfortable Sleepwea |
| Type | Pajamas & Sleepwear |
| Collar Style | Round Neck |
| Feature | Moisture Absorption, Ventilation |
| Sleeve Style | Long Sleeve |
|---|---|
| Technics | Knitted |
| Stature | 80-150cm |
| Transport Package | Polybag |
| Trademark | FINEGO |
| Origin | China |
| Production Capacity | 50000PCS/Month |
| Package Size | 30.00cm * 20.00cm * 10.00cm |
| Package Gross Weight | 0.200kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
HENAN FINEGO INTERNATIONAL CO., LTD.
