Fajase Colombianas Originals Shapewear Full Body Shaper Bodysuit 4 Hook Compression Tummy Tuck Girdle Butt Lifting Breathable
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$13.90
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Effect
Lose Fat, Breast Enhancement
Feature
Quick Dry, Plus Size, Breathable
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
189
Material
Lace
Gender
Female
Type
Bodysuit
Shaper Type
Tops
Logo Position
Waist, Front, Back
Supply Type
in-Stock Items
Age Group
Adults
Transport Package
Opo
Specification
30x28x1 cm
Trademark
other
Origin
China
Production Capacity
50000
Package Size
30.00cm * 28.00cm * 1.00cm
Package Gross Weight
0.350kg
Lead Time
20 days (1 - 100000 Pieces) To be negotiated ( > 100000 Pieces)
Selling Units:
Single item
Single Package Size:
30X28X1 cm
Single Gross Weight:
0.350 kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Effect | Lose Fat, Breast Enhancement |
| Feature | Quick Dry, Plus Size, Breathable |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 189 |
| Material | Lace |
| Gender | Female |
| Type | Bodysuit |
| Shaper Type | Tops |
| Logo Position | Waist, Front, Back |
| Supply Type | in-Stock Items |
| Age Group | Adults |
|---|---|
| Transport Package | Opo |
| Specification | 30x28x1 cm |
| Trademark | other |
| Origin | China |
| Production Capacity | 50000 |
| Package Size | 30.00cm * 28.00cm * 1.00cm |
| Package Gross Weight | 0.350kg |
| Lead Time | 20 days (1 - 100000 Pieces) To be negotiated ( > 100000 Pieces) |
| Selling Units: | Single item |
| Single Package Size: | 30X28X1 cm |
| Single Gross Weight: | 0.350 kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Shenyang Shenhe Yiming Department Stores
